در باره ما

شرکت مهندسی نما سقف آوین در سال 1388 پیرو تلفیق یک شرکت پیمانکاری  و یک شرکت مهندسی بازرگانی فعالیت خود را آغاز کرد. پس از بررسی بسیار از محصولات سقفی تولید شده در سطح بین المللی و محصولی که بتواند با تمام شرایط آب و هوایی ایران سازگاری داشته و ضمن داشتن زیبایی لازم و مطابق سلیقه ایرانی و استاندارد های مورد نظر مرکز تحقیقات ساختمان و مسکن برآورده سازد تاسیس گردیده است .


ادامه مطلب..

تایل
تایل نوعی سیستم پیشرفته پوشش سقف های شیبدار است که با بهره گیری از مدرن ترین فناوری ها و به کارگیری آزمایشات مختلف در اروپا تولید می شود.
OSB
OSB به معنای تخته هایی با رشته های (تراشه های چوب) جهت دار شده هستندکه بر خلاف ظاهر آن ، بصورت تصادفی قرار داده نمی شوند.
شینگل
شینگل و انواع شینگل نوعی پوشش سقف شیبداراست که با لایه فایبرگلاس بعنوان مقاومت دهنده و اشباع شده توسط نوعی قیر با کیفیت بالا تولید می شود و با دانه های معدنی (Slates) با رنگهای متنوع پوشانده شده است
پیشانی و دامپا
.پیشانی و دامپا بیشتر در انتهای سقفهای شیبدار به صورت نواری اجرا می شود .دامپا جهت سقفف کاذب تراسها و سوله ها نیز قابل استفاده میباشد.
سمنت برد
سمنت برد ( سمنت برد ) محصولی پانلی است که متشکل از سیمان و سیلیس است که توسط الیاف نسوز مسلح شده است . عمل آوردن آن توسط دستگاه اتوکلاو میباشد.

عایق بخار بند
فوم پاششی پلی یورتان رایج ترین نوع از اسپری فوم عایق در سال 1940 ایجاد شد و مورد استفاده در ارتش برای هواپیماها به کار رفت و در سال 1970 به عنوان عایق در ساختمانها مورد استفاده قرار گرفت.